Dom w Zagórzu pod Klasztorem Karmelitów Bosych

Data dodania: 2021-06-03 08:08:53
#ID: 28590

Dom w Zagórzu pod Klasztorem Karmelitów Bosych

Do sprzedania dom o powierzchni ok. 80 mkw. na działce 42,67 ar, położony w Zagórzu, w powiecie sanockim, w bezpośrednim sąsiedztwie ruin Klasztoru Karmelitów Bosych.

Zgodnie z ustaleniami Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Zagórz działka położona jest w obszarze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o niskiej intensywności z przeznaczeniem uzupełniającym dającym możliwość zabudowy rekreacji indywidualnej, usługowej (m.in. handel, gastronomia, drobne rzemiosło, miejsca noclegowe), budowy urządzeń i obiektów sportowo-rekreacyjnych, małej architektury, infrastruktury technicznej i komunikacyjnej oraz parkingów i budynków gospodarczych towarzyszących zabudowie mieszkaniowej.

Dom mieszkalny z lat 70-tych XX w., o konstrukcji drewnianej, otynkowany, kryty blachą, w stanie do remontu. Na parterze 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Strych nieużytkowy, do zagospodarowania. Budynek częściowo podpiwniczony. Na posesji  znajduje się dodatkowo budynek gospodarczy oraz szopa na drewno. Działka o kształcie zbliżonym do trapezu, lekko nachylona, częściowo ogrodzona. Dojazd drogą asfaltową. Dostępne media na działce: prąd, gaz, wodociąg i studnia, szambo, studzienka kanalizacyjna na działce.

Unikalne położenie w sąsiedztwie najbardziej popularnego miejsca turystycznego w okolicy – Klasztoru Karmelitów Bosych z XVIII w., z majestatycznymi ruinami późnobarokowego kościoła i klasztoru, bramą, kordegardą, murami obronnymi, postumentem figury Matki Boskiej, pięknie utrzymanym ogrodem różanym. Do klasztoru i oferowanej nieruchomości prowadzi droga krzyżowa wykonana przez bieszczadzkich artystów. Wymarzone miejsce do zamieszkania w ciszy, spokoju, otoczeniu pięknych widoków. Ze względu na walory historyczne, krajobrazowe i estetyczne nieruchomość ma potencjał do rozwoju działalności agroturystycznej. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek położonych w obszarze rozwoju obiektów turystycznych.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 285000zł

Powołaj się na ogłoszenie z mieszkaniarzeszow.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Domy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Domy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie