Na sprzedaż lub wynajem obiekt handlowo-usługowy 371 mkw. w Bieszczadach, Uherce Mineralne

Data dodania: 2022-09-26 06:19:46
#ID: 38876

Na sprzedaż lub wynajem obiekt handlowo-usługowy 371 mkw. w Bieszczadach, Uherce Mineralne

Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 371 mkw., dwukondygnacyjny, zlokalizowany na działce o powierzchni ok. 50 ar, położony w Bieszczadach, w miejscowości Uherce Mineralne, w Gminie Olszanica, w powiecie leskim. Budynek przystosowany do prowadzenia restauracji ale może zostać zaadoptowany na inne funkcje.

Obiekt oddany do użytkowania w 2013 roku, murowany, kryty blachodachówką. Na parterze sala konsumpcyjna z barem, w pełni wyposażona kuchnia z przynależnymi pomieszczeniami gospodarczymi, toaleta dla niepełnosprawnych, toaleta dla personelu, przeszklona oranżeria z wyjściem na taras, pomieszczenie biurowe z łazienką, kotłownia. Na piętrze dwie sale, łazienka z WC i prysznicem, pomieszczenie mieszkalne z przynależną toaletą. Strych ocieplony, nieużytkowy. Dostępne plany rozbudowy obiektu. Teren przed budynkiem utwardzony kostką brukową, z wydzielonymi miejscami parkingowymi. Duży, płaski teren z tyłu budynku, który może zostać wykorzystany na cele m.in. rekreacyjne i agroturystyczne. Media w obiekcie: prąd, wodociąg i kanalizacja gminne, gaz ze zbiornika, monitoring. Ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym.

Budynek z wielkim potencjałem, zarówno do prowadzenia działalności gastronomicznej jak i handlowej lub turystycznej. Atrakcyjna lokalizacja w Uhercach Mineralnych oferujących wiele atrakcji dla turystów (m.in. drezyny rowerowe, Browar Ursa Maior, Chatka Wariatka, Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła ), przy drodze asfaltowej w kierunku na Bóbrkę i Solinę. Możliwość powiększenia areału o sąsiednią działkę o powierzchni 61 ar.

Cena zakupu: 1.400.000 zł netto + VAT . Cena za wyposażenie restauracji i kuchni: 150.000 zł netto + VAT. Istnieje możliwość wynajmu obiektu na co najmniej 5 lat, w cenie 8.000 zł + VAT.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

MM Nieruchomości oddział Sanok

ul. Szopena 10

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 1400000zł

Powołaj się na ogłoszenie z mieszkaniarzeszow.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Biura i Lokale
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Biura i Lokale


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie