Działka budowlana z warunkami zabudowy Wujskie 96 ar

Data dodania: 2022-11-28 06:20:43
#ID: 40115

Działka budowlana z warunkami zabudowy Wujskie 96 ar

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 96 ar położona we wsi Wujskie, w gminie Sanok, w powiecie sanockim.

Dla działki uzyskano w 2004 roku warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Teren niezadrzewiony, lekko pochyły, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 55 m. x 175 m. Dostępne media –prąd, gaz, światłowód, kanalizacja na działce, wodociąg w fazie projektu. Grunt graniczy z drogą krajową nr 28 oraz kościołem i cmentarzem we wsi Wujskie. Posadowienie budynku mieszkalnego możliwe jest w części ograniczonej 50 m strefą od linii cmentarza. Działka w tylnej części graniczy z Potokiem Wujskim.

Miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Atrakcyjna lokalizacja przy drodze krajowej. Położenie działki daje szerokie możliwości wykorzystania, nie tylko na cele mieszkaniowe, ale również na cele komercyjne (np. plac) lub rolne. Teren położony w sercu Gór Słonnych, przed wjazdem na słynne, najdłuższe w Polsce serpentyny w kierunku Przemyśla. W sąsiedztwie działki miejska komunikacja autobusowa, szkoła, kościół, sklepy spożywcze.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

MM Nieruchomości oddział Sanok

ul. Szopena 10

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!

 


Cena: 384000zł

Powołaj się na ogłoszenie z mieszkaniarzeszow.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:


Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy 89,19 ar Uherce MineralneDom drewniany 86 mkw. na działce 1,03 ha w Grabownicy Starzeńskiej Dom całoroczny z dużym potencjałem w Solinie Dom całoroczny w stanie deweloperskim Polańczyk gmina SolinaLokal handlowo-usługowy 300 mkw. na pierwszym piętrze w SanokuMieszkanie na parterze 41,5 mkw. Nowy ZagórzDo wynajęcia lokal 60 mkw. Lesko ul. MoniuszkiDo wynajęcia pawilon handlowo-usługowy 60 mkw. Średnia Wieś Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie 42 mkw. w SanokuNa sprzedaż lub wynajem obiekt handlowo-usługowy 371 mkw. w Bieszczadach, Uherce MineralneNa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe pierwsze piętro 49,5 mkw., Sanok WójtostwoLokal mieszkalny 71,35 mkw. na parterze z ogródkiem w ZagórzuNa sprzedaż działka 68,72 ar z budynkami przemysłowymi w LeskuZamienię dom pod Warszawą na dom w okolicach Sanoka lub BieszczadachDziałka z możliwością uzyskania warunków zabudowy 35,35 ar Pakoszówka, gmina SanokDziałka z warunkami zabudowy 23 ar Pielnia, gmina ZarszynDo wynajęcia lokal 75 mkw. na parterze w centrum SanokaNowe mieszkania w stanie deweloperskim Sanoczanka - Sanok Wójtostwo, ul. KwiatowaDo wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 130 mkw. w SanokuMieszkanie 4-pokojowe 62,22 mkw. na pierwszym piętrze, Sanok osiedle WójtostwoDwie działki w Grabownicy Starzeńskiej 28 arDziałka rolno-budowlana w Załużu 30 arDziałka budowlana Lesko Wola Postołowa 18 arLokal handlowo-usługowy w centrum Sanoka 243 mkw.Na sprzedaż budynek o pow. użytkowej 2008 mkw. Sanok PosadaDziałka budowlana z warunkami zabudowy Wujskie 96 ar


Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie