Nowe mieszkania w stanie deweloperskim Sanoczanka - Sanok Wójtostwo, ul. Kwiatowa

Data dodania: 2023-04-21 06:47:41
#ID: 41916

Nowe mieszkania w stanie deweloperskim Sanoczanka - Sanok Wójtostwo, ul. Kwiatowa

Przedmiotem sprzedaży są nowe mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 63-75 mkw., w nowo budowanym bloku w Sanoku na osiedlu Wójtostwo, pomiędzy ulicami Kwiatową a Krasińskiego. Blok pięciokondygnacyjny (parter i cztery piętra) z windą. Miejsca parkingowe w podziemiu budynku w hali garażowej oraz stanowiska parkingowe na zewnątrz budynku.

Wszystkie mieszkania z balkonami. Ekspozycja mieszkań północ (Kwiatowa)/południe (Krasińskiego). Na każdy lokal ustanowiona odrębna księga wieczysta z udziałami w częściach wspólnych nieruchomości. Pozostały dostępne mieszkania o powierzchniach 63,6 mkw., 66,62 mkw., 66,24 mkw. oraz 75,63 mkw. Istnieje możliwość podziału większego mieszkania na dwa oddzielne apartamenty ze wspólnym korytarzem, objęte jedną księgą wieczystą. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja, ogrzewanie miejskie. Cena mieszkania: 7.500 zł za mkw., miejsce parkingowe w hali garażowej 36.000 zł, miejsce parkingowe na zewnątrz budynku – 10.000 zł. Dostępne również mieszkania w stanie deweloperskim w Ustrzykach Dolnych w cenie 7.000 zł za mkw.

Wykończenie w stanie deweloperskim obejmuje tynki, wylewki na podłogach, okna 3-szybowe PCV białe, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe Gerda, wykonane instalacje, przełączniki i kontakty elektryczne, podejścia hydrauliczne, grzejniki płytowe z zaworem, w łazienkach grzejniki drabinkowe. Drzwi wewnętrznych brak. Opcjonalnie wykończenie mieszkania pod klucz za dodatkową opłatą. Planowane oddanie inwestycji – lipiec 2023. Zawarcie umowy deweloperskiej z klientem w formie aktu notarialnego.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

MM Nieruchomości oddział Sanok

ul. Szopena 10

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI

Cena: 7500zł

Powołaj się na ogłoszenie z mieszkaniarzeszow.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Mieszkania
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Mieszkania


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie