Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy 35,35 ar Pakoszówka, gmina Sanok

Data dodania: 2023-03-13 06:06:51
#ID: 42061

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy 35,35 ar Pakoszówka, gmina Sanok

Grabownica Starzeńska – 5 km.,  Brzozów – 10 km., Sanok – 12 km., Krosno – 37 km, Rzeszów – 60 km. Do sprzedania dwie działki rolne o łącznej powierzchni 35,35 ar (16,22 ar oraz 19,1 ar), sprzedawane łącznie, w miejscowości Pakoszówka, w gminie Sanok, w powiecie sanockim. Dla działek istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na budowę budynku mieszkalnego.

Działki tworzą kształt szerokiej litery L. Teren plaski, suchy, niezadrzewiony, nieogrodzony, z dostępem do asfaltowej drogi publicznej. Dostępne media – prąd i światłowód na sąsiedniej działce. W pobliżu rozproszona zabudowa jednorodzinna, szkółka roślin oraz pola i łąki.

 

Malownicza, spokojna okolica. Piękny teren, który daje szerokie możliwości zagospodarowania pod budowę domu i aranżację ogrodu. Atrakcyjna lokalizacja do zamieszkania na wsi, w niedalekim sąsiedztwie Sanoka i Brzozowa. Zakup areału z wydzielonymi geodezyjnie dwoma działkami może stanowić również inwestycję na przyszłość.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

MM Nieruchomości oddział Sanok

ul. Szopena 10

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji: 

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 160000zł

Powołaj się na ogłoszenie z mieszkaniarzeszow.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:


Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 885 mkw. z utwardzonym placem w Grabownicy StarzeńskiejSuzuki Jimny rok produkcji 2000 benzyna /gaz, stan bdbDo wynajęcia lokal 17 mkw. Sanok centrumDom mieszkalny 2-kondygnacyjny w miejscowości Rogi, gmina Miejsce PiastoweDziałka z możliwością uzyskania warunków zabudowy 35,35 ar Pakoszówka, gmina SanokDziałka z warunkami zabudowy 23 ar Pielnia, gmina ZarszynWynajem krótko- i długoterminowy - kawalerka na parterze, Sanok WójtostwoDziałka z warunkami zabudowy Wujskie 96 arNowe mieszkania w stanie deweloperskim Sanoczanka - Sanok Wójtostwo, ul. KwiatowaNa sprzedaż budynek o pow. użytkowej 2008 mkw. Sanok PosadaDo wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 130 mkw. w SanokuNa sprzedaż obiekt użytkowy mieszkalny 800 mkw. Zagórz Zasław Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie 42 mkw. w SanokuDom całoroczny w stanie deweloperskim Polańczyk gmina SolinaDziałka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy 89,19 ar Uherce MineralneDom drewniany 86 mkw. na działce 25,11 ar w Grabownicy Starzeńskiej Dom całoroczny z dużym potencjałem w Solinie Lokal handlowo-usługowy 300 mkw. na pierwszym piętrze w SanokuDo wynajęcia lokal 60 mkw. Lesko ul. MoniuszkiMieszkanie na parterze 41,5 mkw. Nowy ZagórzDo wynajęcia pawilon handlowo-usługowy 60 mkw. Średnia Wieś Na sprzedaż lub wynajem obiekt handlowo-usługowy 371 mkw. w Bieszczadach, Uherce MineralneLokal mieszkalny 71,35 mkw. na parterze z ogródkiem w ZagórzuNa sprzedaż działka 68,72 ar z budynkami przemysłowymi w LeskuZamienię dom pod Warszawą na dom w okolicach Sanoka lub Bieszczadach


Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie