Działki budowlane 9,48 ar i 9,41 ar w Bereżnicy Wyżnej, gmina Solina

Data dodania: 2023-05-08 06:41:02
#ID: 43300

Działki budowlane 9,48 ar i 9,41 ar w Bereżnicy Wyżnej, gmina Solina

Do sprzedania 2 działki o powierzchni 9,48 ar oraz 9,41 ar w miejscowości Bereżnica Wyżna, w gminie Solina, w powiecie leskim. Właściciel wystąpił o warunki zabudowy dla każdej z działek na budowę jednorodzinnego domu mieszkalnego. Berezka – 5 km., Górzanka – 5 km., Wołkowyja – 8 km., Baligród – 8 km., Polańczyk – 9 km., Solina - 19 km., Lesko – 20 km, Cisna – 37 km., Czarna Górna – 39 km.

Działki położone na wzniesieniu. Mają kształt prostokąta o wymiarach ok. 22 m. x 43 m. Dostępne media na przyległej posesji: prąd, kanalizacja, wodociąg, światłowód. Ze względu na idealne usytuowanie terenu istnieje jest możliwość zamontowania paneli fotowoltaicznych. Dojazd z drogi asfaltowej drogą gminną utwardzoną, na ostatnim odcinku pasem drożnym w ramach udzielonej służebności. Cena dotyczy jednej działki. Możliwość kupienia pojedynczych działek lub większego areału wraz z funkcjonującą agroturystyką w sąsiedztwie.                               

Wspaniałe położenie w otoczeniu sielskich krajobrazów. Spokojna, malownicza okolica z widokami na okoliczne wzgórza. Teren niezadrzewiony, suchy, dobrze nasłoneczniony. Lokalizacja na skraju zabudowań. Idealna propozycja do zamieszkania lub postawienia domu wakacyjnego, z dala od turystycznego gwaru. Punkt wypadowy nad Zalew Soliński (10 min. do Polańczyka) oraz na szlaki górskie w Bieszczadach, dzięki połączeniu z małą pętlą bieszczadzką.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

MM Nieruchomości oddział Sanok

ul. Szopena 10

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 130000zł

Powołaj się na ogłoszenie z mieszkaniarzeszow.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie