Dom w Srogowie Górnym - 18 ar działki.

Data dodania: 2023-05-13 07:28:19
#ID: 43483

Dom w Srogowie Górnym - 18 ar działki.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI !!
Na sprzedaż dom w trakcie budowy w miejscowości Srogów Górny gmina Sanok wybudowany według projektu budowlanego „Baltazar” .
Budynek o powierzchni użytkowej 126,05 m2 , na którą składają się na parterze salon , kuchnia, sypialnia, łazienka, spiżarka, przedpokój natomiast na poddaszu 3 pokoje, łazienka, pralnia oraz przedpokój. Garaż w bryle budynku.
Aktualnie wykonano wewnętrzną instalację elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną oraz instalację kotłowni. W budynku wykonany jest stop teriva, tynki, przygotowane zostało podłoże pod ułożenie ogrzewania podłogowego oraz miejsce pod kominek. Poddasze częściowo ocieplone. Okna plastikowe ( wewnątrz w kolorze białym ), dach pokryty blacho dachówką w kolorze czarnym, krokwie zewnętrzne rzeźbione, wykonana została podbitka.
Media : gaz i prąd z sieci miejskiej, woda – własna studnia głębinowa.
W budynku przewidziano jako główne ogrzewanie – ogrzewanie gazowe ale kominy przystosowane są również pod zamontowanie pieca na paliwo stałe.
Działka, na której znajduje się budynek ma powierzchnię 18,08 ar , kształt działki – trapez o regularnych granicach, teren działki lekko nachylony.
Z działki roztacza się piękny widok. Dojazd do nieruchomości droga gminną asfaltową. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie luźnej zabudowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych.
W cenę nieruchomości wliczony został materiał ( siatka , słupki, murki ) na ogrodzenie działki z trzech stron.

Cena: 540000zł

Powołaj się na ogłoszenie z mieszkaniarzeszow.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Domy

R&R Oleniacz Sp. z o.o.


Sanok, ul. 1000-lecia 7A
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Domy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie