Bardzo groźny wypadek w regionie. Dwie osoby poszkodowane (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Do bardzo groźnego wypadku doszło dziś (20 bm.) około godziny 3 w Pilznie. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Dwie osoby zostały poszkodowane. 

– Po dojeździe naszego zastępu na miejsce i rozpoznaniu przez dowódcę stwierdzono zdarzenie z udziałem jednego samochodu osobowego. Wraz z załogą przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego przystąpiliśmy do udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym, a także przeszukaniu okolicy na wypadek większej ilości osób które mogły brać udział w zdarzeniu. Na czas prowadzonej akcji, droga była całkowicie nieprzejezdna. Dalsze działania polegały na oświetleniu miejsca wypadku na czas czynności policyjnych – relacjonują strażacy z OSP Pilzno.

Siły i środki zadysponowane na miejsce zdarzenia: OSP Lipiny, OSP Pilzno, JRG II PSP w Dębicy, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, Policja, technik kryminalistyki.

foto: OSP Pilzno / fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112


20-03-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.